Ankara VIP transfer, lüks araç filosu ile birinci sınıf yönetici şoför hizmetleri sunmaktadır. Birinci sınıf ulaşım hizmetlerimiz iş toplantıları, Ankara havaalanı transferleri, spor ve sosyal etkinlikler, saatlik kiralama, düğünler ve hatta uluslararası seyahatler için kullanılabilir.  Ankara ViP transfer size özel bir konforla hizmet getiriyor. Etkinliğiniz, konferanslarınız ve ayrıca fuarlar için özel sürüş hizmetimizi rezerve edebilirsiniz. Yüksek kaliteli araçlarımızdan yararlanın ve müşterilerinizin, iş ortaklarınızın veya konuklarınızın münhasır ve endişesiz transferini sağlayın.

Ankara ViP transfer personelimiz, memnuniyetiniz için yolculuk öncesi, sırası ve sonrasında tüm detayları koordine etmek için ellerinden geleni yapmaktadır. Bu şekilde, siz veya misafirleriniz seyahat sırasında kolayca kapanabilir veya istenirse kendinizi tamamen işinize adayabilirsiniz. Ankara ViP transfer şoförlerimiz genç ve enerjik, kusursuz bir tutum sergiliyorlar ve cana yakınlar. Müşterilerimize hizmet vermeye ve her zaman uçuşları takip etmeye ve sorunsuz bir yolculuk sağlamak ve rota üzerindeki olası gecikmeleri önlemek için yol trafiğini izlemek için her zaman hazırdırlar. Dakik, etkin ve profesyonel hizmeti garanti ediyoruz. Ekibimiz uçuşunuzu izler ve kontrol eder, böylece değişiklik veya gecikme olup olmadığını ilk bilen biz oluruz.

Neden hizmetlerimizi seçmelisiniz?

1 – Sizi ve işinizi lüks araçlarla temsil ediyoruz. Nereye giderseniz gidin, VIP araçlarımızla  her zaman lüks havaalanı transferleriniz için uygun aracı sağlar.
2 – Profesyonel şoförlerin elindeki birinci sınıf aracı kullanarak sistemimiz hızlı ve kolay rezervasyon sunuyor. Tüm otomobillerimiz, optimum konfor ve güvenliği sağlamak için prestijli araçlardan oluşmaktadır.
3 – Geniş ve konforlu iç mekânlara sahip kaliteli araçlarımızı kullanarak profesyonel şoförünüz sizi karşılama yerinde karşılayacak. Şoförler profesyonel olarak iş kıyafeti giymiş olarak sizi bekleyecekler.
4 – Optimum rahatlığınız için, çoğu araç arka bölümde DVD, TV, WiFi, özel cam ve güneşlik ile donatılmıştır. Tutarlı bir hizmet seviyesi sunan disiplinli şoförlere sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Seyahat etmenin en önemli bölümünün, gideceğiniz yere stres olmadan rahat ve güvenli bir şekilde ulaştığınızı biliyoruz.

Bizimle İletişim Kurun

            VIP transfer söz konusu olduğunda, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir havalimanı transferi için mükemmel olan seçilebilecek bir dizi şoförlü aracımız var. Hizmetimiz Ankara’nın tamamını kapsar ve sizi herhangi bir havaalanına veya havaalanından taşıyabiliriz. Profesyonel sürücülerden oluşan bir ekiple, uçuşunuz için zamanında gelmenizi ve uçuşunuzu gerçekleştirdiğiniz anda şoförümüzün sizi toplamaya hazır olmalarını sağlayacaktır. Havaalanı transferleri için gereksinimleriniz ne olursa olsun, bizimle iletişime geçtiğinizden emin olun.