Havalimanında transfer servisini üst düzey kalitede gerçekleştirmektedir. İş adamı, ceo gibi üst düzey yöneticilerin iş gezilerinde havalimanı ulaşım sorunlarında çözüm ortaklığı yapılır. Havalimanından alınan misafir gitmek istediği adrese konforlu seyahat farkıyla ulaştırılır. Airport shuttle service ankara hizmeti ile yerli ve yabancı misafirler için ekonomik koşullarda transfer yapılır. Esenboğa havalimanı ile ankara ilinin her hangi bir noktasına özel araçlarla ulaşım sağlanır.

Havalimanı Transfer Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

            İş toplantılarına, randevusuna yetişmek isteyen şehir dışından veya yurtdışından gelen misafirlere hizmet verilir. Ankara’yı bilmeyen ancak Ankara’ya seyahat edenler için en iyi ulaşım şeklidir. Yol arama, trafikle uğraşma sorunu olmadan işinde usta olan şoför eşliğinde seyahat yapılır. Airport shuttle service ankara kişileri ve grupları Havalimanından alır veya havalimanına ulaştırır. Saygın müşterilerin seyahat standardına uygun araçlar kullanılır. Son model araçlarla, takım elbiseli şoför misafirleri karşılamaya gelir. Her ayrıntı düşünüldüğü için misafirler sadece yolculuğun keyfini çıkarır. Kişiye özel klimalı, rahat koltuklu, temiz, lüks araçlar elit müşterilerin klasına uygun şekilde hazırlanır. Hiçbir gecikme yaşanmadan airport iç hatlardan veya dış hatlardan yolcu alınır. İstediği adrese götürülür. Araçlarla güvenli şekilde gitmek için tüm bakımları yapılmıştır. Yolculuk güvenliği prensibi önemsendiği için trafik kurallarına uygun şekilde yolculuk yapılır. Seyahat esnasında hiçbir sorun çıkmaması için şoför gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Airport shuttle service nasıl alınır?

            Airport shuttle service ankara içinde her hangi bir noktadan müşteri alınarak havalimanına götürülür. Herkesin bu hizmete başvurma fırsatı vardır. Firmanın müşteri hizmetleri gerekli bilgi ve rezervasyon hizmetini vermektedir. Ayrıca firmanın sitesinden başvurulur. İstenilen tarih ve saat bildirilerek istenilen araçla transfer talebi yapılır. Piyasadaki rakipsiz fiyat koşulları ile kaliteli şekilde verilen hizmet ulaşım ihtiyacını karşılamaktadır. Yedi gün yirmi dört saat hizmet amacından yola çıkılarak günün her saatinde ulaşım sorunları çözülür. Acil şekilde araç ihtiyacı olduğunda vip servis hizmeti verilir. Lüks araç, minibüs ve birçok araç seçeneği müşterilere sunulmaktadır. Konforu hayatının bir gereği olarak yaşayanlar için airport transferi için bu hizmeti tercih eder. Ekonomik çözümlerle transfer keyfi yaşanır.
A


Airport shuttle service ankara