Görevimiz

Ankara Alan Transferi firması olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini kendimize vizyon edinmekte ve bu yolda ilerlemekteyiz. Bütün çalışanlarımız bu doğrultuda hizmet vermeye özen göstermektedirler. Hizmetlerimiz çok yönlü ve istenilen kalitededir. Birçok ihtiyaç için araçlarımız hizmete hazır bulunmaktadır. Bu hizmetler son model araçlarla yapılmaktadır. Hizmetlerimiz;

  • Ankara Havaalanı Transfer,
  • Şehirlerarası Transfer,
  • Şöförlü Araç Kiralama,
  • Kayak Merkezi Transfer,
  • Gelin Arabası Kiralama,
  • Vip Transfer,
  • Esenboğa Shuttle ve tüm ulaşım ihtiyaçlarınız.

Biz nasıl çalışırız

Görüşler

Ankara iline her gelişimde ya aracım ile yada araç kiralayarak işlerimi hallederdim. Taki 3m shuttle ile tanışana kadar. Otapark arama, Trafikte dur kalk, yakıt, trafik cezası vs dertlerden 3m shuttle sayesinde kurtuldum. Şuan sadece arkama yaslanıyor gazetemi okuyor, sadece işlerime yoğunlaşıyorum. Mehmet bey ve ekibine sonsuz teşekkür ederim.

Kerem Alışık - Sanatçı

Kalite ve Güven içinde seyahat etmek isteyenler için bence tek tercih edilmesi gereken firma. Haydar beyin nezaketi ve güler yüzü için ayrıca teşekkür ederim.

Hüseyin KAĞIT - Sanatçı

Ailenizi düşünmeden emanet edebileceğiniz şoförler çalışmakta. Ayrıca sürüş teknikleri ve kibarlıkları huzur içinde seyahat etmenizi sağlıyor. Uzun süredir kullandığım firma ve herkes gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Edip AKBAYRAM - Sanatçı

Şirketimiz

Ankara Alan Transferi firması olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini kendimize vizyon edinmekte ve bu yolda ilerlemekteyiz. Bütün çalışanlarımız bu doğrultuda hizmet vermeye özen göstermektedirler. Hizmetlerimiz çok yönlü ve istenilen kalitededir. Birçok ihtiyaç için araçlarımız hizmete hazır bulunmaktadır. Bu hizmetler son model araçlarla yapılmaktadır. Hizmetlerimiz: Havaalanı Transfer, Şehirlerarası Transfer, Şöförlü Araç Kiralama, Vip Transfer, Gelin Arabası Kiralama, Kayak Transfer, Ankara Shuttle, Ankara Transfer, Esenboğa Shuttle.